.

.

Моден Коса, Накит Бисер Злато Цвет Headband Метал Косата На Главата Синџир Жените Главата Парчиња Девојки Headpieces

Моден Коса, Накит Бисер Злато Цвет Headband Метал Косата На Главата Синџир Жените Главата Парчиња Девојки Headpieces

DEN 137.28
DEN 123.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
Здраво Убавина
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Тип:
Headbands
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-NEW399
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Име на производ:
злато цвет headband
боја:
Злато
Големина:
за жените
Олово Време:
3 дена
превозот:
слободни
ОЕМ:
Добредојде
вид бизнис:
фабрика
Пакување:
OPP вреќа
Стил:
нови пристигнување
Продажба:
евтини цена

Најдобри предлози во категоријата