.

.

Нови Станбени Пред Faceplate Покритие за XBOX360 За Xbox 360 Масти Замена

Нови Станбени Пред Faceplate Покритие за XBOX360 За Xbox 360 Масти Замена

DEN 485.28
DEN 384.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нови Станбени Пред Faceplate Покритие за XBOX360 За Xbox 360 Масти Замена
Карактеристики :
1.Faceplate за XBOX360 да одговара на вашиот личен стил.
2.Заштита на вашата конзола школка.
3.Лесно да се промени дизајни секогаш кога ви се допаѓа.
4.Повеќе боја за избори.
5.Лесно да се инсталира, Swap лице плочи во секунди
Ако вие не може да се плати тука директно, Paypal, Western union, TT се прифатени, pls контактирајте со нас.
Предмети ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање потврдена. Aliexpress обично треба 24 часа за да се провери вашиот плаќање.
Ако не сме акции или имаат одредено задоцнување , ќе ве информира однапред. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе се прогласи за вашите производи, како подарок или пониска вредност за да се елиминира или намали вашиот царински даноци. Pls дозволете ми да знам твоите најдобри прогласи вредност, ако треба.
Шпедиција
Проценето време на Испорака
E пакет
5-15 дена
Пост воздух mail
15-35 дена(не се сите земји)
DHL
3-7 дена
UPS-от
3-5 дена
Fedex
3-5 дена
EMS
7-15 дена
П : Зошто да го одберете нас?
Сите наши стоки ќе бидат прегледани пред пратката, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на стоката.
П : Производи не се исти како на договорот слики или примероци потврдено?
Решение 1 : Враќање за размена. Ние испраќање на нови производи колку што ние го добиете вашиот вратени производи.
Решение 2 : Врати за Наплата. Ние ќе рефундирање на целосна исплата добивме. Сите retuned Предмети мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
П : Како за враќање и наплата?
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот. И купувачот мора да го плати превозот цена на вратени предмети.
П : дали постои било каква гаранција од нас?
Сите предмети се тестирани внимателно пред пратката од страна на нашите професионални КК тимот за да се обезбеди нив работат совршено.Ако објектот има никакви проблеми кога ќе ја добијат,pls се чувствуваат слободни да контакт прво.
Воопшто не остави лош повратни информации без никакви контакти.

Кон својствата

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Со USB:
No
MicroSoft Модел:
Xbox360
Број На Модел На:
за Xbox 360
is_customized:
No
Бренд Име:
TECTINTER
MicroSoft Модел:
за xbox360

Најдобри предлози во категоријата