.

.

IVYUEEN 2 парчиња Thumbsticks за Xbox 360 Жичен / Безжичен Контролер Палецот Стапови Капа Gamepad Костец Покрие - 16 Бои

IVYUEEN 2 парчиња Thumbsticks за Xbox 360 Жичен / Безжичен Контролер Палецот Стапови Капа Gamepad Костец Покрие - 16 Бои

DEN 52.32
DEN 49.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

По вашата исплата , ќе го испрати вашите производи во 1 до 3 работни денови . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ние не држи никаква одговорност за штета од оваа точка да предизвика од страна на вашиот погрешната инсталација или погрешното купување. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Имајте на ум! Производ слика за повикување само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите ! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Кога ќе го добиете производи , ако имате било какви прашања и незадоволни , ве молиме контактирајте со нас . Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Професионалната инсталација вештина е потребно. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Повеќето поправка делови се погодни само за посебен модел. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот е не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ви препорачуваме да користите Alipay . На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
IVYUEEN 2 парчиња Thumbsticks за Xbox 360 Жичен / Безжичен Контролер Палецот Стапови Капа Gamepad Костец Покрие - 16 Бои Важно! 1.Ве молиме потврдете го овој објект е вистинскиот модел што треба пред ставање ред. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Постојат некои топла продажба на силиконски случај за xbox 360 контролер , кликнете на оваа слика и дојде до нашата продавница да се погледне
Постојат некои топла продажба на додатоци за xbox 360 контролер , кликнете на оваа слика и дојде до нашата продавница да се погледне
1.За да се гарантира дека сите замена на делови се во добра состојба, имавме тестираат пред превозот.Овој објект доаѓа со Ниту еден Прирачник , Ниедна Инструкција Водич, Ниту Видео Водич. Пакетот Вклучува : 1 пар ( = 2 парчиња ) x Аналогни Палецот се Држиме за Microsoft Xbox 360 Контролер
Ова е топла продажба на жичен контролер за xbox 360 конзолата , кликнете на оваа слика и дојде до нашата продавница да го погледне .

Кон својствата

Бренд Име:
IVYUEEN
Со USB:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
is_customized:
YES
Број На Модел На:
За Xbox 360 Контролер
MicroSoft Модел:
Xbox360
Број На Модел На:
За Xbox 360 Контролер
џојстик боја:
16 бои
Џојстик големина:
1.4 x x 2.5 2.5 cm ( секој )
Компатибилен со:
за xbox 360 безжични / жичен контролер
Количина:
2 парчиња thumbstick
Тип:
за x-box 360 замена џојстик
Џојстик Материјал:
Пластични + гума
Функција:
За xbox 360 палецот стап капа
квалитет:
А+++

Најдобри предлози во категоријата