.

.

1sets 3.8 мм и 4.5 мм Должина 76mm Gamebit Хексадецимален Алатка Малку Шрафцигер за Nintendo за N64 НГ C SNES Конзолата за Игра Кертриџ

1sets 3.8 мм и 4.5 мм Должина 76mm Gamebit Хексадецимален Алатка Малку Шрафцигер за Nintendo за N64 НГ C SNES Конзолата за Игра

DEN 95.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.5 мм Шрафцигер
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Кон својствата

Со USB:
NO
Nintendo Модел:
Nintendo GameCube,Nintendo64,Супер Famicom
is_customized:
YES
Бренд Име:
xunbeifang
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
GNI149

Најдобри предлози во категоријата