.

.

Силикони За PSV 1000 2000 Рокер капа За Едно Парче & Круна Палецот Зафат се Држиме Капа Покрива Кожата За PSVITA

Силикони За PSV 1000 2000 Рокер капа За Едно Парче & Круна Палецот Зафат се Држиме Капа Покрива Кожата За PSVITA

DEN 200.64
DEN 191.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Силикони За PSV 1000 2000 Рокер капа За Едно Парче & Круна Палецот Зафат се Држиме Капа Покрива Кожата За PSVITA
Модел : Круната Едно Парче
Answer : ___________________________ Note : 1 пакет = 4 парчиња ( како што сликите покажуваат исти )
Карактеристики : Висок квалитет на меки силиконски материјал од палецот костец за Префрлање контролер Едно Парче стил во контролер палецот костец 5 Боја изберете Совршен за вас игра контролер
Компатибилен со :
За да се Префрлате игра контролер
Pacakge Вклучува :
1 x Палецот костец за PSVITA игра controll

Кон својствата

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
За PSVITA1000/2000
Бренд Име:
HONGYOU
Со USB:
NO
is_customized:
NO
SONY Модел:
PlayStation ВИТА
Број На Модел На:
Палец костец капа
Пакет:
NO
Тип:
Палец костец капа
Местото на Оригиналот:
Кина ( Копно )
Материјал:
Силикони
Компатибилен со:
За PSVita

Најдобри предлози во категоријата