.

.

Воена Тактичка 1 Тркалаат Кавер-Водат Завој Лепило Еластична Макбаскет Кампување Лов Мултифункционален Маскирна Лента (4.5 Метри)

Воена Тактичка 1 Тркалаат Кавер-Водат Завој Лепило Еластична Макбаскет Кампување Лов Мултифункционален Маскирна Лента (4.5 Метри)

DEN 76.32
DEN 39.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : Кампување Лов Маскирна Стелт Лента Овозможува Изолација од студ површини (исклучително корисно за метални површини) Одлични како Прикривање помош Може да се Намалува некој Отсјај или сјај на објектот Идеален за оружје, домет, двоглед, рефлектори, нож се справува & sheaths, муниција клипови, куjни и повеќе се Користи за покривање на основните елементи, вклучувајќи оружје claning колекции, тетратки Користи за да се камуфлира опрема, вклучувајќи и оружје, факели, колби Користи за ситни поправки на опрема која се Користи како Прикривање помош На лента, не е корисно само за воените, но, исто така, е одличен за секој кој работи во градско
Карактеристики : Материјал : Полиестер, не-плетени ткаенини Големина : 5cm x 4.5 м (по рашири) Тежина : 20g Боја : Зелена Кавер -, Woodland,Пустината Кавер -, Океанот Кавер -, ACU
- ПРЕВОЗОТ -
Подготовка на Време : Обично ние ќе ви испратиме нарачката во рок од 3 дена.
За посебен шопинг фестивал, ние треба 5-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби, да се надевам дека ќе можат да го разберат.
Време на испорака : друга земја и со различни класа на превозот имаат различни времето за испорака, можете да проверите Вети Време кога ќе изберете превозот начин за вашата нарачка.
(Економска класа превозот со поволни превозот надомест, но не доставува информации.)
Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
- FEEDBACK -
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано,Комуникација и Транспорт Брзина, со купувачот се покаже , ние ќе ви ги даде $2 или подарок за вашата следна цел. Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и С acebook , им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 или подарок премногу. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
- СОВЕТИ -
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Кон својствата

Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет,Зима
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Должина:
4.5M
ID:
16178

Најдобри предлози во категоријата