.

.

2 ПАРЧИЊА Празни Пумпа Фармацевт Помине Уметност Акрилик полски Смена Шминка Алатка 180ML

2 ПАРЧИЊА Празни Пумпа Фармацевт Помине Уметност Акрилик полски Смена Шминка Алатка 180ML

DEN 184.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Оваа Пумпа за Диспензерот се користи за да се Издаваат Течни од шише во Рака, Лесно и Многу Лесен Начин.
Пополнете шише со течни саканиот. Едноставно ставете памучна подлога на врвот и притиснете го центарот на усните, а потоа течноста ќе се истури од шише, се пополни усни и се натопени со памучна подлога.
Совршен алатки за нокти третман и шминка.
За acetone / чистење / полски смена / шминка смена и сл.
Карактеристики :
Изработени од Пластика
Јачина на звук : Секој За 180ml ( Големина : 10.7*5.2 cm )
Количина : 2
Ве молиме имајте во предвид дека оваа точка не се направени за преносни употреба. Шишето ќе течење ако поставени нагоре страна надолу.

Кон својствата

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Бренд Име:
CMNAIL
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Материјал:
Пластични
Големина:
Empty Pump Dispenser
Број На Модел На:
2 парчиња

Најдобри предлози во категоријата