.

.

Нова Универзална 33-45mm вилушка Цевки Мотоцикли Светлата Монтажа Носителот Загради Поставени за Харли Дејвидсон Kawasaki Јамаха Suzuki

Нова Универзална 33-45mm вилушка Цевки Мотоцикли Светлата Монтажа Носителот Загради Поставени за Харли Дејвидсон Kawasaki Јамаха

DEN 594.72
DEN 517.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нов 33-45mm Мотоцикли Светлата Планината Носителот Загради одговара за Харли Дејвидсон Kawasaki Јамаха Состојба : 100% нови Станбени Боја : Црна/Сребрена Материјал : Метал железо Големина : одговара на 33-45mm метрички вилушка цевки Компатибилен Со :
Одговара за мотоцикли со 33-45mm дијаметар вилушка цевки
Одговара за Харли Дејвидсон, Kawasaki, Нинџа, Јамаха, Хонда, Suzuki, Разбојник,итн.. Објект се вклучени :
1 x Мотоцикл Заградата Носителот 4pcs сет
2 x Завртка
2 x Завртки Орев
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Целосно да се прилагодливи за да се вклопи во 33-45mm дијаметар вилушка цевки.
2) Резервни светлата заградата комплет, универзална менгеме-на гората.
3) со цел за рамо планината светлата кои се бара вилушка монтажа.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Кон својствата

боја:
Сребрена, Црна
Бренд Име:
DWCX
Wattage:
-
Домување Боја:
црна/сребрена
Материјал:
Метал Железо
одговара 1:
за мотоцикли со 33-45mm дијаметар вилушка цевки
Се вклопат 2:
за Харли Дејвидсон, Kawasaki, Нинџа, Јамаха, Хонда, Suzuki, Разбојник

Најдобри предлози во категоријата