.

.

евтини добар квалитет Дише СТП кожа 8 мл детето бебињата деца удар се борат бокс ракавици muay тајландски картон смешно boxe ракавици

евтини добар квалитет Дише СТП кожа 8 мл детето бебињата деца удар се борат бокс ракавици muay тајландски картон смешно boxe

DEN 479.52
DEN 456.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјали : вештачка кожа
Соочи се : висока густина ЕВА
(МЛ = унци, тоа се однесува на тежина и големина, потешки унци, поголема ракавици.)

Кон својствата

Материјал:
висок СТП Кожа
Применливи Луѓе:
Дете
Број На Модел На:
jp311
Бренд Име:
Борови Ѕвезда
is_customized:
Yes
Тежина:
190g
боја:
црвена сина

Најдобри предлози во категоријата