.

.

Маска Делукс Гроздобер Bling Огледало Телефон Случаи За Apple iphone 6 случај 4.7 инчен За iPhone6 Плус Случаи 5.5 Худ Покрие Capa Школка

Маска Делукс Гроздобер Bling Огледало Телефон Случаи За Apple iphone 6 случај 4.7 инчен За iPhone6 Плус Случаи 5.5 Худ Покрие

DEN 61.44
DEN 59.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производ Карактеристики>>>> 1. 100% тестирани со вистинскиот телефон. 2. Направени од високо квалитетни трајни материјал. 3. ултра-тенок, но силна заштита. Ние обезбедуваме>> 1. Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост 2. Сигурен Клиент Servicer решавање на вашиот проблем во рок од 24 часа во работни денови Детали за Производот : ќе видите што ќе добиете

Кон својствата

Материјал:
TPU
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Случај
Бренд Име:
Redpepper
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone 6 Плус
Мало Пакет:
No
Број На Модел На:
6 6S/6 6S Плус

Најдобри предлози во категоријата