.

.

Топла Продажба 50cm Бела сјајни Најлон род Фондан Торта Декорирање Возен pin Возен Алатки

Топла Продажба 50cm Бела сјајни Најлон род Фондан Торта Декорирање Возен pin Возен Алатки

DEN 551.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топла Продажба 50cm Бела сјајни Најлон род Фондан Торта Декорирање Возен pin Возен Алатки
Карактеристики :
на стап и мазна површина.
Идеален за фондан колачи, шеќер паста, petal паста, бонбони, марципан DIY готвење или занает глини.
Употреба и лесно да се чисти.
Материјал : Пластика
Тежина : 500g
Боја : Бела
Големина : 50.2 cm/20"(L) X 3.5 cm/1.4"(D)
Количина : 1pcs
Напомена :
1. Алатки кои се користат со прехранбени производи треба да бидат одвоени од оние што се користат со непрехранбени материјали.
2. Поради светлината и на екранот разлики, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
3. Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење.
Парцела вклучуваат :
1 X Возен pin
Модел : COKE_M_59

Кон својствата

Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
COKE_M_59
Тип:
Торта Алатки
Торта Алатки Тип:
Торта Декорирање Возен pin Возен Алатки

Најдобри предлози во категоријата