.

.

52Pi Слободни Возачот 5 инчен 800*480 Допир Капацитивни Екран Следење на Малина Пи/Windows/Beaglebone Црна Plug and Play

52Pi Слободни Возачот 5 инчен 800*480 Допир Капацитивни Екран Следење на Малина Пи/Windows/Beaglebone Црна Plug and Play

DEN 3071.52
DEN 2856.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Функција:
USB Порта,на Екранот на Допир
Производи Статус:
Акции
Приказ На Односот На:
4
Број На Модел На:
5 инчен Капацитивни Touch Дисплеј
Бренд Име:
52Pi
Почетен Датум:
2017
Резолуција:
800x480
Големина На Екранот:
5 инчен
моќност:
5V Моќ преку USB Micro
Дисплеј Тип:
5 инчен Капацитивни Touch Дисплеј

Најдобри предлози во категоријата