.

.

19 инчи (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за Стандард Screen (5:4) Компјутер со LCD Монитори

19 инчи (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за Стандард Screen (5:4) Компјутер со LCD Монитори

DEN 1775.52
DEN 1509.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


19.0" инчи (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за Стандард Screen(5 : 4) Компјутер со LCD Монитори
Хоризонтална : 377mm ,Verical : 302mm, Размерот Е 5 : 4 Чува вашите лични или доверливи информации се безбедни од љубопитните очи. Ќе видите информации за вашите екранот, додека луѓето од двете страни само што ќе ја видите затемнет екран. Со цел да се вклопи Стандарден десктоп екран LCD монитори со дијагонално мерено 19.0"гледање на екран и 5 : 4 aspect ratio. Вистински филтер димензии се 377mm широк 302mm x висока . Вклучува вашиот избор на два лесен-за-користење прилог методи. Реверзибилна, мат страна го намалува сјајот и рефлексии. Лесен, тенок, frameless дизајн. Го штити екранот од нечистотија, остатоци и гребнатини. Кожата лесно со мека крпа и вода. Одлично за голем сообраќај области и отворена канцеларија на животната средина. Се вклопува големини на екран на 19.0" дијагонално мерено (Ширина 377mm,Висина 302mm) Екран на податоци е видлив само за лицата кои се директно во предниот дел на мониторот. 3 M приватност технологија се затемнува на екранот податоци кога се гледа од страна. Држи вашиот електронски информации од доверлив карактер, што го прави одличен за употреба во голем сообраќај области. Помага да се заштити вашата кревка LCD екранот од оштетување. Филтер е реверзибилна. Изберете мат страна на анти-отсјај или сјајни страна за зголемување на clarit
Превозот Адреса Ние САМО ќе брод објектот на вашиот alibaba Потврди Адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ја купите објект. Купувачот треба брод на друга адреса (не alibaba потврди адреса) треба да контактирате со нас пред да го купи објектот. Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно.
Превозот Време Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2.00 ЧАСОТ (GMT+8) , во спротивно ние ќе брод на следните работни дена. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден. Ние ги користиме Кина пост,Хонг Конг Пост,Sigapore пост и швајцарската пост.
Време на испорака Подолу е приближното време на испорака за различни земји (само проценува, не гарантира) : 10-20 работни дена за да купувачот во САД. 15-25 работни дена во КАНАДА (зависи од custom). Со 25-35 работни дена да го Европа земјата. 30-90 работни дена да го друга земја.
Замена/Размена Ние прифаќаме размена/замена на ставка во рамките на 7-14 дена кога клиентите добиваат стока. Купувачот ќе плати се врати превозот цена, без оглед на било какви причини. Не е исклучок. Ние ќе процесот на RMA во рок од 3-7 дена кога ќе примите објект назад. Ние размена/замена точка само ако објектот е во истата состојба како кога ние се испраќаат надвор. Не е исклучок. Несакани производ се враќа ќе биде предмет на 15% restocking такса и стока мора да биде во неискористени состојба само.
За Повратни информации Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Ние ќе остави 5 Бодови НСД повратни информации за вас, Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас.

Кон својствата

Употреба:
КОМПЈУТЕР / Лаптоп
Приказ На Односот На:
5
Бренд Име:
SZCONNET·М
Има Приватност:
Yes
Број На Модел На:
PF19.0
Пакет:
No
Големина На Екранот:
19.0
агол на гледање:
60 степен
Дебелина:
0.6 mm
боја:
Blackout
Анти-отсјај:
Yes
transmittance:
65%
Анти-Нула:
4H
Пакет:
OPP вреќа
Димензии:
377 mm (W) x 302 mm (H)

Најдобри предлози во категоријата