.

.

На продажба 2015 4PCS АВТОМОБИЛ АУДИО ВРАТАТА КЛИП ПАНЕЛ ТРИМ ЦРТИЧКА АВТО РАДИО ОТСТРАНУВАЊЕ PRY ПОСТАВИ АЛАТКА

На продажба 2015 4PCS АВТОМОБИЛ АУДИО ВРАТАТА КЛИП ПАНЕЛ ТРИМ ЦРТИЧКА АВТО РАДИО ОТСТРАНУВАЊЕ PRY ПОСТАВИ АЛАТКА

DEN 115.20
DEN 98.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


детали за производот :
Автомобил Панел за Отстранување Алатка сет (4 ПАРЧИЊА /Set)
Weight63g
Пластични pry алатка да се направи вашиот автомобил внатрешни работи светлина или табличка светлина инсталирање полесно.
Можете да ја користите оваа pry алатка за да pop-up повеќето автомобил внатрешни работи светилки како што мапа светла, куполата светлата страна на вратата учтивост светла, суета огледало светла, а исто така за надворешни табличка светилки без оштетување на пластични куќишта, ниту автомобил уреденост.
Можете да ремонтирам автомобил аудио брзо и лесно преку користење на овој производ. И тоа може да се избегне предизвикување на било damnification на вашето возило. Постојат случајни алатка колекции погоден за различни возила.
Алатката е основна алатка за демонтажа, тоа е, исто така, поправка продавница, убавина продавница и DIY супер drivers' верен основна алатка.

Кон својствата

Број На Модел На:
PS-6007
is_customized:
Yes
Тип:
алатка

Најдобри предлози во категоријата