.

.

CNSPEED 80MM Универзална Гас Тело Доза На Nissan RB25 Одговара Трки Доза Цела YC100849

CNSPEED 80MM Универзална Гас Тело Доза На Nissan RB25 Одговара Трки Доза Цела YC100849

DEN 2726.40
DEN 2317.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


CNSPEED 80 MM Универзална Гас Тело Доза На Nissan RB25 Одговара Трки Доза Колектор

Кон својствата

боја:
сребрени, сини
Специјални Функции:
80mm гас тело
Име На Модел:
80mm ГАС ТЕЛО TB024
Зафатнина:
Универзална
Бренд Име:
CNSPEED
Објектот Дијаметар:
0cm
Година:
сите
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
1.2kg
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Вентил Воз
Нема. на Цилиндри:
Универзална
ЦЕЛА ПАЛКА големина:
80mm
боја:
СРЕБРЕНА/СИНО
Автомобил Производител:
За Nissan RB25

Најдобри предлози во категоријата