.

.

YAOPEI НОВ Висок Квалитет на Гориво Железнички Притисок Сензор 55PP07-01 За Sedona Hyundai Terracan 2.9 Crdi

YAOPEI НОВ Висок Квалитет на Гориво Железнички Притисок Сензор 55PP07-01 За Sedona Hyundai Terracan 2.9 Crdi

DEN 1482.24
DEN 1215.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


JJ Autoparts
Детали За Производот
НОВ Висок Квалитет на Гориво Железнички Притисок Сензор 55 PP07-01 За Sedona Hyundai Terracan 2.9 Crdi
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации

Кон својствата

Специјални Функции:
Стандард
Зафатнина:
-
Година:
-
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Нема. на Цилиндри:
3 Цилиндар
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Стандард
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
YAOPEI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
55PP07-01 9307Z508A 9307-508A
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Тежина:
0.05kg
Пакување:
неутрален пакување(бела кутија) или како вашето барање
боја:
како Слика
Тип:
Притисок Сензор
OE.:
55PP07-01 9307Z508A 9307-508A
превозот:
1-7days
Автомобил модел:
За Sedona Hyundai Terracan 2.9 Crdi
квалитет:
Висок квалитет

Најдобри предлози во категоријата