.

.

24V DC 15W Мали Пластични МИНИ Vibrating Мотор

24V DC 15W Мали Пластични МИНИ Vibrating Мотор

DEN 651.84
DEN 567.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


24 V DC 15 W Мали Пластични МИНИ Vibrating Мотор
Напон : 24 V
Тековната:0.2 На
Брзина : 3000rpm
Прав : 15 W
Големина на : 136*66*54mm
Цел : масажи кревет за масажа стол физикална терапија кревет динамичен седиште медицински инструмент тресат фидер вибрациона плоча жабата хранење плоча На вибрации кат артефакт Различни massager, итн

Кон својствата

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
24v
Употреба:
брод
Излезна Моќност:
30W
Тип:
Микро Мотор
Постојана Струја(A):
0.1 А
Commutation:
четка
Број На Модел На:
MVE21M
Заштита На Функција:
Водоотпорен
Ефикасност:
NO
Употреба:
индустрија
сертификација:
ISO
Модел:
24v
моќност:
15w
Брзина:
3000RPM
тековната:
0.2 На
Големина:
136*66*54mm

Најдобри предлози во категоријата