.

.

Kaler X2 USB led контролер 1024*32 пиксели P10 dispaly еден/двоен LED боја на екранот контрола на картичката поддржува текстуални,графички,часовник

Kaler X2 USB led контролер 1024*32 пиксели P10 dispaly еден/двоен LED боја на екранот контрола на картичката поддржува текстуални,графички,часовник

DEN 376.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Превозот
1. Секој увоз на цените или таксите се на купувачот одговорност.
Гаранција Политика
1. Сите се враќа мора да се направат во нивните оригинални пакувања со доволно материјал за пакување. Модификувани или инсталирани предмети нема да бидат прифатени за враќање/поврат. Chantop нема да го поправи или да го замени производи оштетен од несоодветното користење или неправилна инсталација. : Kaler X2
Пиксели :
единствена боја : Max 1024*32
Двојна боја : Max 512*32
Комуникација : USB порт
Интерфејс : 1xhub08, 2xhub12
Површина : слика, текст, превод, динамичен збор, dial, часовник,итн
Екранот начини : Преку 52 видови display mode
Работна температура : -40 до 75 centigrade степен
Работен Напон : DC4-6 V
Софтвер : X покаже ПРЕДВОДЕНА од Уредник
Осветленоста на вредноста : 16 оценки светлината, поддршка, прилагодена со рака, пат или auto
Поддршка на датотека : документи : MS Office&WPS TXT,DOC,DOCX,XLS,XLSX,ет, WPS фото : BMP,JPG,PNG,GIF
Muti-јазици : поддршка 14 јазици, Кинески, англиски, Јапонски, руски, Франција, арапски, шпански, корејски, турски, Тајландски јазик, португалски,Виетнамски, Персиски.Chantop ќе го прифати враќа или рефундирање во рок од 7 дена од денот на испорака на вашата нарачка. Ви благодариме !
LED екранот контролер картичка Kaler X2
Модел БР. Ние ќе ви каже на следење на број, како е можно ние брод надвор. Chantop има потпишано пратката договор со познатата изразат компанија агенти (Како DHL, Fed Ex, и ЕМС). Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено. Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Повратни информации
1. Купувачот е одговорен за трошоците за превозот, ако се вратат .Ве молиме бидете информирани дека Царинската Испостава во сите земји имаат право на увид сите e-mail пораки за нивните земји и леви на царинските давачки за предмети. Се враќа мора првин да бидат признати од страна Chantop пред да се вратат. Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за сите производи што се продаваат.Ако вие навистина треба батерија, ве молиме контактирајте со нас однапред.Ако клиентите да изберете DHL ,Fe Dex,ТНТ, Aramex ,Ali Express Премиум Превозот ,e Packet пратката ,ќе испрати производи без литиум батерии.Клиентот е одговорен за царина . Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел. Ние се обидува да им помогне на клиентите да се намали или избегне било GST или ДДВ,или други Увозни Даноци,но ние не може да гарантира нема даночни давачки како што тоа зависи од клиентите земјата царинска политика. Chantop гаранција покрива само производ себе, Вашата гаранција дека нивните права ќе се почитуваат само кога производот е инсталиран и се користат правилно. Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга. Ние брод предмети преку EMS,DHL,UPS-от,FEDEX или Воздухопловната.
Политика На Враќање
1. Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на проблеми.Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. RMAs се важи само за 30 дена од датум на издавање. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.,доо не е одговорен за било увоз Должност/Данок. Истечен RMAs нема да се почитуваат.
Напомена : Бидејќи литиум батерија е опасен производ, многу курир компании не го прифати, или да наплатат повисоки такси превозот. Ако примачот земја царинската наплаќаат некои даноци за парцели ,примачот мора да се плати за царина .

Кон својствата

Бренд Име:
Cahonten
Број На Модел На:
Kaler X2
Тип На Мотор:
дисплеј покажува сликата
Пристаниште:
USB
Мулти-јазична поддршка:
Yes
Анимација поддршка:
Yes
Саат време анимација:
Embeded

Најдобри предлози во категоријата