.

.

(Подарок Нафта Печат) 2Pairs Нов Мотоцикл Делови на Мотор Вентил Матични За SUZUKI DR250 д-р 250 1992-1995 ВЕНТИЛ на МАТИЧНИ

(Подарок Нафта Печат) 2Pairs Нов Мотоцикл Делови на Мотор Вентил Матични За SUZUKI DR250 д-р 250 1992-1995 ВЕНТИЛ на МАТИЧНИ

DEN 2255.52
DEN 2030.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука. За било какви прашања, pls. не двоумете се да контактирате со нас. За повеќе производи
Купи вентил И подарок вентил нафта печат !
Производ Стил : Вентил на матични
Состојба : 100% Сосема нов
Притиснете : Висок притисок
Нема. на Цилиндрите : 1 Цилиндар
Тежина : 0.04 кг
Боја : како на сликата
Количина : 2pairs вентил(2x доза&2x издувни гасови)(4pcs)И 2 пара нафта печат
Апликација За : SUZUKI DR250 1992-1995
Примерок слики и фактичката големина со цел да преовладуваат во вид.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Т тој купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме :
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Кон својствата

Бренд Име:
AHL
Објектот Тежина:
0.04kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
DR250 1992-1995 моторни Вентил на матични
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Зафатнина (ml):
250
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
како на слика
Потекло:
Кина
боја:
Како на сликата покажа
Количина:
1 пар (2 парчиња)(1 доза & 1 издувните )(еден мотоцикл треба 2 пара)
Вкупната Количина:
2pairs (4pcs)вентил & 2pairs (4pcs)вентил нафта печат
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата