.

.

Мотор За NC250 Клипот Прстен за Полнење За XZ250R T6 Xmotos 250cc 4 Вентили J5 KAYO Делови на Мотор Dirt Bike Off Road

Мотор За NC250 Клипот Прстен за Полнење За XZ250R T6 Xmotos 250cc 4 Вентили J5 KAYO Делови на Мотор Dirt Bike Off Road

DEN 432.00
DEN 389.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


6019
945
6080
940
100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет На Боја Како Слики
Лесно Да се Инсталира Одговара За NC250

Кон својствата

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
b09081331
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Дијаметар:
8cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Должина:
8cm

Најдобри предлози во категоријата