.

.

Мини Мото Спојки и Опрема Кутија Затегнувачки T8F 6 Заб За 2 Удар 47cc 49cc Мотор Кинески Џеб Велосипед АТВ Dirt Quad 4 Вилер

Мини Мото Спојки и Опрема Кутија Затегнувачки T8F 6 Заб За 2 Удар 47cc 49cc Мотор Кинески Џеб Велосипед АТВ Dirt Quad 4 Вилер

DEN 959.52
DEN 902.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спојката + Опрема Кутија

Кон својствата

Бренд Име:
Јама Про Трки
Тип На Објект:
Kickstarters & Делови
Име На Модел:
49CC
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Дијаметар:
7.8cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Должина:
10cm

Најдобри предлози во категоријата