.

.

На СТАРТЕР СПОЈКИ и ОПРЕМА за Јамаха TTR125EX XT125R XT125X YB125SPD YBR125ED 5VL-E5517-00-00 & 4FP-E5580-00-00

На СТАРТЕР СПОЈКИ и ОПРЕМА за Јамаха TTR125EX XT125R XT125X YB125SPD YBR125ED 5VL-E5517-00-00 & 4FP-E5580-00-00

DEN 1871.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

На СТАРТЕР СПОЈКИ и ОПРЕМА за Јамаха TTR125 EX XT125 R XT125 X YB125 SPD YBR125 ED 5 VL-E5517-00-00 & 4 FP-E5580-00-00
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер/мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не можете да знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер/мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена Тоа е достоен за вас да избран нас . Посетите на Веб-знаат за нас ! Добредојде

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
12cm
Објектот Тежина:
900g
Објектот Висина:
8cm
Име На Модел:
125
Материјал Тип:
Челик
Објектот Ширина:
12cm
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Објектот Должина:
12cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Зафатнина (ml):
125cc
Специјални Функции:
На СТАРТЕР СПОЈКИ и ОПРЕМА за Скутер
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар

Најдобри предлози во категоријата