.

.

Мото Додатоци Гас Линија Кабел Жица За Спортските XL883 883 XL1200 2002-2014 XL1200R H XLH883 XL883R P L C

Мото Додатоци Гас Линија Кабел Жица За Спортските XL883 883 XL1200 2002-2014 XL1200R H XLH883 XL883R P L C

DEN 900.00
DEN 720.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. не двоумете се да контактирате со нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука. За било какви прашања, pls. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Висок квалитет на Гас Кабел жица
Карактеристики :
Материјал : Челик
Боја : Како На Сликата Покажа
Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и услови
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Челик Гас Кабел Жица
2. За повеќе производи Направени од страна на водечките производители на Кина(копно)! Преживее на Квалитетот! Примена : Харли Харли Спортските XL883 XL1200 2002-2014
Харли Спортските 1200 50-Годишнината XL50 2007
Харли Спортските 1200 Обичај Годишнината XL1200 C 2003 2008 2013
Харли Спортските 1200 Обичај Годишнината XLH1200 C 1998
Харли Спортските 1200 Обичај Полицијата XL1200 CP 2011-2014
Харли Спортските 1200 Обичај XL1200 C 2002-2014
Харли Спортските 1200 Обичај XLH1200 C 1998-2001
Харли Спортските 1200 Ниска Годишнината XL1200 L 2008
Харли Спортските 1200 Ниска XL1200 L 2006-2011
Харли Спортските 1200 Nightster XL1200 N 2007-2012
Харли Спортските 1200 Roadster XL1200 R 2004-2008
Харли Спортските 1200 Спорт Годишнината XL1200 S 2003
Харли Спортските 1200 Спорт XL1200 S 2002-2003
Харли Спортските 1200 Спорт XLH1200 S 1999-2001
Харли Спортските 1200 Супер Ниска XL1200 T 2014
Харли Спортските 1200 XLH1200 1999-2003
Харли Спортските 1200 XR1200 2009-2010
Харли Спортските 1200 XR1200 X 2011-2012
Харли Спортските 883 Годишнината XLH883 2003
Харли Спортските 883 Обичај Годишнината XL883 C 2003
Харли Спортските 883 Обичај XL883 C 2002-2005 2007-2009
Харли Спортските 883 Обичај XLH883 C 1999-2001
Харли Спортските 883 Делукс XLH883 1989-1995
Харли Спортските 883 Hugger Годишнината XLH883 2003
Харли Спортските 883 Hugger XLH883 1990-2003
Харли Спортските 883 Ниска Полицијата XL883 LP 2009-2012
Харли Спортските 883 Ниска XL883 L 2005-2010
Харли Спортските 883 Полицијата XL883 P 2002-2008
Харли Спортските 883 Roadster Годишнината XL883 R 2003
Харли Спортските 883 Roadster XL883 R 2002-2003 година 2005-2007
Харли Спортските 883 Супер Ниска XL883 L 2011-2013
Харли Спортските 883 XL883 2004-2008
Харли Спортските 883 XLH883 1990-2003
Состојба : 100% Сосема Нов Спецификации :
1.

Кон својствата

боја:
90cm, 110cm, 130cm, 150см
Бренд Име:
AHL
Специјални Функции:
Директна замена за оригинални делови
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
0g
Име На Модел:
XL883 883 XL1200 1200 Р Гас Линија Кабел
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0cm
is_customized:
Yes
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина ( Копно )
Тежина-90cm :
146g
Тежина-110cm:
170g
Тежина-130cm:
194g
Тежина-150cm:
217g
Примена 1:
Спортските XL883 XL1200 2002-2014
апликацијата 2:
Спортските 883 XLH883 1990-2003
Апликација 3:
Спортските 883 Делукс XLH883 1989-1995

Најдобри предлози во категоријата