.

.

CNC Алуминиум За Хонда CRF250X 2004-2017 Мотоцикл Кочница Спојки Држела Портокал Dirt bike Стожерот Лост CRF 250X CRF 250 X

CNC Алуминиум За Хонда CRF250X 2004-2017 Мотоцикл Кочница Спојки Држела Портокал Dirt bike Стожерот Лост CRF 250X CRF 250 X

DEN 746.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка


7194173300033840 Жешка Стока US $ 36.99 /set US $ 14.23 /пар US $ 21.37 /set US $ 4.69 /парче US $ 10.00 /парче US $ 15.03 /пар US $ 4.56 /пар US $ 19.03 /set US $ 29.00 /set US $ 29.00 /set
Опис На Производот
Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.
3-прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.
Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.
Сосема нов и многу лесно за инсталација.
Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели :
За Хонда CRF250 X 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Кога ќе нарачате, ве молиме оставете порака за нас. Ве молиме да ни кажете на вашиот мотоцикл и година. Затоа што ни требаат овие информации за да одговараат на вашите средства. Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Спецификација :
Врвен квалитет T6065-T6 ЦПУ Машински алуминиумски
Боја : Црна,Сина,Златна,Зелена,Црвена,Сребрена,Портокалова,Титаниум
Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)
Лост : 3 прсти
Лост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќа
Автоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќата
Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.
Многу Непречено Движење
Директна замена за акции се држела. Нема промена!
Со Нарачување Инструкции :
Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур.
ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа.
(Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка)

Кон својствата

Бренд Име:
LANQIAN
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
RH-LS-004
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.36kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
dirt bike кочница спојки држела
Motobike Направи:
Хонда
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Е Прилагодена:
Yes
Објектот Боја:
Црна,Сина,Златна,Зелена,Црвена,Портокалова,Титаниум
Fitment:
за Хонда CRF250X 2004-2017
Количина:
1 Пар држела
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Функција:
CNC кочница спојки Стожерот рачката
логото:
За CRF250X ЛОГОТО

Најдобри предлози во категоријата