.

.

За SUZUKI SV 650 SV650 X/Y/K1/K2 Гол-Не ABS /X/Y/K1/K2/SK1/SK2 1999 2000 2001 2002 Мотоцикл накладките Предни Задни

За SUZUKI SV 650 SV650 X/Y/K1/K2 Гол-Не ABS /X/Y/K1/K2/SK1/SK2 1999 2000 2001 2002 Мотоцикл накладките Предни Задни

DEN 408.00
DEN 355.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За :
SUZUKI SV 400 X/Y/K1/K2 2000-2002 FR SV 400 SX/SY/SK1/SK2 2000-2002 FR GSX 600 ПРЕПРАТЕНА/FX/FY/FK1-FK6 Катана 1998-2006 FR GSF 600 SY/SK1-SK4 Разбојник 2000-2004 FR SV 650 X/Y/K1/K2 Гол-Не ABS 1999-2002 FR SV 650 SX/SY/SK1/SK2 Врвот Обтекател Не ABS 1999-2002 FR GSX 750 ПРЕПРАТЕНА/FX/FY/FK1-FK6 Катана 1998-2006 FR GSX 750 W/X/Y 1998-2003 FR GSF 600 SY/SK1/SK2/SK3 2000-2003 FR SV 650 X/Y/K1/K2/SK1/SK2 1999-2002 FR
GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!
Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови.
* Повисока отпорност на Топлина стабилност.
* Безбедност rider ориентирани.
Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
* Целосно Азбест Слободни.
* Дизајн во КИНА. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање. Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформанси престануваат по запре.
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
* Идеален за брзо велосипедисти.
• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
• Добие погрешен точка
• Вие не примате објектот
• Не ви е задоволство објектот квалитет
• Парцела Изгубени
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
* Предност на подолг сопирање живот.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
* Надмине ОЕМ Спецификации.

Кон својствата

боја:
Пред Задните 3 пара, Пред 2 пара, Пред Лево 1 пар, Пред Право 1 пар, Заден 1 пар, GFY Пред Задните 3 pai, GFY Пред 2 пара, GFY Пред Лево 1 pai, GFY Пред Право 1 pa, GFY Задните 1 пар
Објектот Должина:
13.35cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
За EBC FA229 F(лево)+FA231 F(десно)+FA063(Задниот)
Година:
1999 2000 2001 2002
Објектот Висина:
0.84cm
Објектот Ширина:
3.68cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Дијаметар:
13.35cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
пред задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA229 F(лево)+FA231 F(десно)+FA063(Задниот)
Количина:
3 Пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Пред Лево FA229 Модел:
A
Пред Право FA231 Модел:
A
Задните FA063 Модел:
52.6 x 53 x 9.0 mm
Примена:
SV 650 SV650 X/Y/K1/K2 Гол-Не ABS SV 650 X/Y/K1/K2/SK1/SK2
Година:
1999 2000 2001 2002

Најдобри предлози во категоријата