.

.

За SUZUKI GSF 600 GSF600 SY/SK1/SK2/SK3/SK4 Разбојник 2000 2001 2002 2003 2004 Мотоцикл накладките Предни Задни

За SUZUKI GSF 600 GSF600 SY/SK1/SK2/SK3/SK4 Разбојник 2000 2001 2002 2003 2004 Мотоцикл накладките Предни Задни

DEN 408.00
DEN 355.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
* Дизајн во КИНА.
* Повисока отпорност на Топлина стабилност. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
* Надмине ОЕМ Спецификации. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно.
За GFY
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
* Мазна кочница "чувство".
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање.
* Целосно Азбест Слободни.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
* Предност на подолг сопирање живот.
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
* Идеален за брзо велосипедисти.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За :
SUZUKI SV 400 X/Y/K1/K2 2000-2002 FR SV 400 SX/SY/SK1/SK2 2000-2002 FR GSX 600 ПРЕПРАТЕНА/FX/FY/FK1-FK6 Катана 1998-2006 FR GSF 600 SY/SK1-SK4 Разбојник 2000-2004 FR SV 650 X/Y/K1/K2 Гол-Не ABS 1999-2002 FR SV 650 SX/SY/SK1/SK2 Врвот Обтекател Не ABS 1999-2002 FR GSX 750 ПРЕПРАТЕНА/FX/FY/FK1-FK6 Катана 1998-2006 FR GSX 750 W/X/Y 1998-2003 FR GSF 600 SY/SK1/SK2/SK3 2000-2003 FR SV 650 X/Y/K1/K2/SK1/SK2 1999-2002 FR
GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!
Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови.
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
• Добие погрешен точка
• Вие не примате објектот
• Не ви е задоволство објектот квалитет
• Парцела Изгубени
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.
* Безбедност rider ориентирани.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Препорака : GFY накладките е повеќе погоден за повеќе од 400cc зафатнина мотоцикл
Високи Перформанси Накладките Caracteristics : * Максимална Кочница Запирање На Моќ. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.

Кон својствата

боја:
Пред Задните 3 пара, Пред 2 пара, Пред Лево 1 пар, Пред Право 1 пар, Заден 1 пар, GFY Пред Задните 3 pai, GFY Пред 2 пара, GFY Пред Лево 1 pai, GFY Пред Право 1 pa, GFY Задните 1 пар
Објектот Должина:
13.35cm
Година:
2000 2001 2002 2003 2004
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
За EBC FA229 F(лево)+FA231 F(десно)+FA063(Задниот)
Објектот Висина:
0.84cm
Објектот Ширина:
3.68cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Дијаметар:
13.35cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
пред задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA229 F(лево)+FA231 F(десно)+FA063(Задниот)
Количина:
3 Пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Пред Лево FA229 Модел:
A
Пред Право FA231 Модел:
A
Задните FA063 Модел:
52.6 x 53 x 9.0 mm
Примена:
SUZUKI GSF 600 GSF600 SY/SK1/SK2/SK3/SK4 Разбојник
Година:
2000 2001 2002 2003 2004

Најдобри предлози во категоријата