.

.

Универзална 7/8 22MM CNC Мотоцикл handlebar зафат се справи со бар За Јамаха TMAX 500 TMAX 530 T-MAX500 Т-MAX530 T MAX 500 530

Универзална 7/8 22MM CNC Мотоцикл handlebar зафат се справи со бар За Јамаха TMAX 500 TMAX 530 T-MAX500 Т-MAX530 T MAX 500 530

DEN 772.32
DEN 664.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


6473993183833685 Нов производ US $ 8.90 /пар US $ 32.00 /пар US $ 37.99 /пар US $ 29.89 /set US $ 11.99 /парче US $ 3.99 /пар US $ 78.00 /парче US $ 37.88 /пар US $ 25.99 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.99 /пар US $ 32.00 /пар US $ 61.99 /пар US $ 25.99 /парче US $ 18.99 /пар US $ 24.99 /пар US $ 11.00 /парче US $ 38.99 /пар US $ 99.00 /set САД $ 17.89 /парче
Карактеристики : Не се лизга дизајн, обезбедува непречено гас за подесување и подобра контрола. Направени од Врвен квалитет T60363 злато алуминиум-магнезиум карбонски влакна. Висок квалитет на cnc материјал носи Одлични абсорбента да силни вибрации и обезбедува голема удобност и се чувствуваат Подобрување на уникатен изглед впечаток со овие Високо квалитетни костец! Лесна инсталација! Овие костец се одлична замена за стариот костец! Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1 сет на рачка бар костец&завршува Погодни повеќето од мотоцикл handlebar со 7/8" 22mm Пакет се вклучени : 1 сет x CNC Алуминиум рака костец&завршува answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

Кон својствата

боја:
Злато, Портокал, Сребро, Сина, Зелена, Црна, Сива
Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
VYI-HB-013
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Fitment:
повеќето од мотоцикл handlebar со 7/8 22mm
Употреба:
За Јамаха TMAX 500 TMAX 530 T-MAX500 Т-MAX530 T MAX 500 530

Најдобри предлози во категоријата