.

.

Мотоцикл Ram меморија на Воздухот Цевка Дуктус Цевка За SUZUKI GSXR600 GSXR750 GSX600R GSX750R GSXR 600 750 2006 2007 06 07 k6

Мотоцикл Ram меморија на Воздухот Цевка Дуктус Цевка За SUZUKI GSXR600 GSXR750 GSX600R GSX750R GSXR 600 750 2006 2007 06 07

DEN 3199.20
DEN 2880.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов
Боја : како на сликата
Материјал : Висока класа квалитетот и многу издржливи
Цена за 1 Сет.
Fitment :
GSXR600 750 2006-2007

Кон својствата

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
b7201612
Објектот Должина:
53cm
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Висина:
14cm
Објектот Тежина:
0.9kg
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Најдобри предлози во категоријата