.

.

Мотоцикл Ram меморија на Воздухот Цевка Дуктус Цевка За SUZUKI GSXR600 GSXR750 GSX600R GSX750R GSXR 600 750 2011 2012 2013 2014 2015 K11

Мотоцикл Ram меморија на Воздухот Цевка Дуктус Цевка За SUZUKI GSXR600 GSXR750 GSX600R GSX750R GSXR 600 750 2011 2012 2013 2014

DEN 3199.20
DEN 2880.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов
Боја : како на сликата
Материјал : Висока класа квалитетот и многу издржливи
Цена за 1 Сет.
Fitment :
GSXR 650/750 план за 2011-2015 k7

Кон својствата

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
b7201341
Објектот Должина:
57cm
Објектот Ширина:
31cm
Објектот Висина:
16cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Најдобри предлози во категоријата