.

.

CF072-2 10Square 1m ширина сребро карбонски влакна хидрографски филмови

CF072-2 10Square 1m ширина сребро карбонски влакна хидрографски филмови

DEN 1200.00
DEN 1008.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.

Кон својствата

Бренд Име:
iWDF
Објектот Должина:
10m
Објектот Ширина:
1m
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
PVA
Специјални Функции:
pva филм
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Должина:
10m
Широк:
1M
Тежина:
За 0,6 kg
Шема:
цвет/animal/дрво/оган и сл.
ОЕМ:
Yes
Пакет:
Пакет со меур торба
Тип:
вода трансфер филм

Најдобри предлози во категоријата