.

.

Обичните Mail Мотоцикл Транспарентен Бела Карбонски Влакна Налепница Смола Резервоарот Подлога Заштитник слонова коска Decal За Yama Х Suzu QJC0239

Обичните Mail Мотоцикл Транспарентен Бела Карбонски Влакна Налепница Смола Резервоарот Подлога Заштитник слонова коска Decal

DEN 163.20
DEN 134.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашата продавница
~Уживајте во вашата шопинг!~
Објектот специфичности : 1.Боја : Како на сликите покажуваат.
2. Висок квалитет на Мотор ГОРИВО во Резервоарот за ГАС Подлога Покрие Заштитник Decal Налепници.
3.Големина (WXL)(За) : X 15cm 19cm.
4. Само лепило ултра-леплива, лесно да се инсталира.
5. Лесно да се инсталира (Без дополнителни алатки се потребни).
6. Одговара за сите мотоцикл.
7. Можете да ги користите, исто така, може да ги испратите како подарок!
8. Топло Совети : Производ позадина хартија со мастило е нормално, ве Молиме да не го прифати ова, ве молиме да не ги достават во ред, ви благодарам!
9. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Јас сум многу го цениме за вашето разбирање. Благодарам многу.
Пакетот вклучува : 1 X Налепница.

Кон својствата

Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0.02cm
Бренд Име:
AMADFJD
Објектот Ширина:
15cm
Специјални Функции:
Decals
Објектот Должина:
19cm
Материјал Тип:
карбонски влакна
Објектот Тежина:
0.04kg

Најдобри предлози во категоријата