.

.

За KAWASAKI NINJA 250R/300 KLE 650 VERSYS Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Против лизгање 3M налепница Страна Decal Гас Коленото Зафат Заштитник

За KAWASAKI NINJA 250R/300 KLE 650 VERSYS Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Против лизгање 3M налепница Страна Decal Гас

DEN 604.32
DEN 550.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Мотоцикл резервоарот подлога Против лизгање налепница 3 M
-Состојба : Сосема Нов, Висок Квалитет
-Материјал : Силика Гел со супер силен 3 M® лепило
-Карактеристика : точка по нашите производи се исфрлени, тоа може да го намали заморот ниво и подобрување на цокл стабилност. Направи грчевито држејќи се за вашето возење неверојатно лесно, и бара помалку енергија да се одржи на велосипед. Обезбедува подобра контрола на велосипед, го намалува рака пумпа и ги зачувува вашите панталони и чизми. Сопствени дизајниран да се вклопуваат рамки и резервоарот за гас
-Количина : 1 пар
-Боја : Црна/Бела
Fitment : KAWASAKI NINJA 300 2013-2017 KAWASAKI NINJA 250 R 2012-2015 KAWASAKI KLE 650 VERSYS 2010-2016
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Кон својствата

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Материјал Тип:
Силика Гел со супер силен 3M лепило
Објектот Висина:
3.5cm
Објектот Тежина:
0.12kg
Специјални Функции:
Анти лизга заштитник подлога
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ДИВЈАК

Најдобри предлози во категоријата