.

.

Дигитални Resettable Индуктивен Tacho Час Метар Tachometer За Мотор Морски Брод АТВ моторни санки Генератор за Трева РЛ-HM032R

Дигитални Resettable Индуктивен Tacho Час Метар Tachometer За Мотор Морски Брод АТВ моторни санки Генератор за Трева РЛ-HM032R

DEN 15086.40
DEN 11616.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да го купите директно со кликнување на платформа. Ова време може да се постави од страна на корисникот.
Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,заменливи CR2032 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,зелени осветлување голем LCD дизајн,водоотпорен го Оценувате IP65,итн. Различни бренд, различни ограничен ВРТЕЖИ во минута. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање.
ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимање и гледање на моторот МАКС.
Опис На Производот
Runleader се горди да го претстави новиот РЛ-HM032 R Дигитални Светлото Мултифункционален Tach/Час метар. & Сонцето.
На tach час метар покажува тековната ВРТЕЖИ во минута е кога моторот работи. На SVC функција на tachometer е да се потсетиме во право време. Тоа е идеално бројач на вртежи за Paramotors, Microlights, Морски Мотори - Inboards и Outboard. Ако ви требаат информации во однапред или да ве потсетам на тој ден, за промотивни активности, ве молиме да ни остават порака.
Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ , снимањето делумно трчање време за РАБОТА ,одржување тајмерот може да се постави слободно да 0-200 часа SVC , итн. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб. Исто така се користи за Пумпи, Генератори, Mowesr, Модел Чамци, Моторни Циклуси, Скутери, средства за Чистење и Пили. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа има патент и во Кина и во сад . Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Податоците ќе бидат автоматски зачувани при замена на батеријата. овие трошоци се купувачот одговорност.
За Купување
1.5 S или 1 S,итн.
За Плаќање
1. Во споредба со tachometer со покажувачот, тоа покажува ВРТЕЖИ во минута повеќе точни. Ние го прифатат плаќање преку Alipay. & Сонцето.
Оваа tach час метар рекорд бензински мотор вкупен работи часа и делумно времето од добивање на индукција од искра plug-кабел. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
Како високи ВРТЕЖИ во минута ќе го оштети моторот врз основа на марката на моторот. & Јавен празник исклучени. Тој има подолг животен век отколку на tach час метар која батеријата не може да биде заменет. Нормално, тоа ќе потрае 7-22 работни дена пристигне(Саб. Можете да додадете нашата продавница за Моите Омилени Продавници.
Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација. Во светот Превозот(Освен некои земји). Ние ќе ве информираме во периодот на промотивни активности. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
Бензински мотор бара одржување во право време, па како да се гаранција за добра изведба. Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот до 8 цилиндри. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Тоа е внатрешна батеријата и батеријата може да биде заменет. ВРТЕЖИ во минута ,како и поставување на overspeed предупредување функција, освежете го оценувате може да се постави 0.

Кон својствата

Објектот Должина:
7.5cm
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
час метар/tachometer
Име На Модел:
РЛ-HM032R
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
3.7cm
Објектот Тежина:
98g
Бренд Име:
runleader
Објектот Висина:
1.3cm

Најдобри предлози во категоријата