.

.

Водоотпорен Светлото Час Метар Tachometer За Морски Пловила АТВ моторни санки Генератор за Трева outboard UTV мотокрос РЛ-HM032R

Водоотпорен Светлото Час Метар Tachometer За Морски Пловила АТВ моторни санки Генератор за Трева outboard UTV мотокрос РЛ-HM032R

DEN 1219.20
DEN 914.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние го прифатат плаќање преку Alipay. Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот до 8 цилиндри. Тој има подолг животен век отколку на tach час метар која батеријата не може да биде заменет. овие трошоци се купувачот одговорност. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро.
За Плаќање
1. Тоа е внатрешна батеријата и батеријата може да биде заменет. Ако ви требаат информации во однапред или да ве потсетам на тој ден, за промотивни активности, ве молиме да ни остават порака. Ние ќе ве информираме во периодот на промотивни активности. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн. Во светот Превозот(Освен некои земји). Делумно мерењето може да се гледа и ресетирање со притискање на копчето.
Бензински мотор бара одржување во право време, па како да се гаранција за добра изведба. Во споредба со tachometer со покажувачот, тоа покажува ВРТЕЖИ во минута повеќе точни. Тоа е идеално бројач на вртежи за Paramotors, Microlights, Морски Мотори - Inboards и Outboard.
За Купување
1. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Податоците ќе бидат автоматски зачувани при замена на батеријата. Нормално, тоа ќе потрае 7-22 работни дена пристигне(Саб. На час метар покажува вкупно часови и делумно време акумулирано.
ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимање и гледање на моторот МАКС.
За Гаранција
1. Даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Тоа има патент и во Кина и во сад . Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Попуст продажни промоции ќе се одржи нерегуларни на платформа. & Сонцето. Исто така се користи за Пумпи, Генератори, Mowesr, Модел Чамци, Моторни Циклуси, Скутери, средства за Чистење и Пили. & Јавен празник исклучени. Она што е повеќе најдобро е дека tach час метар може да снима мотор МАКС. Ова време може да се постави од страна на корисникот. Различни бренд, различни ограничен ВРТЕЖИ во минута. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Тоа е голем час метар или тајмер. Точноста на мерењето е 10 RPM.
Ова може да се користи на врвот на tachometer на различни моторот и машини.
Како високи ВРТЕЖИ во минута ќе го оштети моторот врз основа на марката на моторот.
Runleader се горди да го претстави новиот РЛ-HM032 R Дигитални Светлото Мултифункционален Tach/Час метар.
За Враќање и Наплата
1. Можете да додадете нашата продавница за Моите Омилени Продавници. Долго време високи ВРТЕЖИ во минута ќе го направи мотор оштетени. & Јавен празник исклучени. ВРТЕЖИ во минута еднаш во работен период.
Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,заменливи CR2032 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,зелени осветлување голем LCD дизајн,водоотпорен го Оценувате IP65,итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Кон својствата

Објектот Должина:
7.5cm
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
час метар/tachometer
Име На Модел:
РЛ-HM032R
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
3.7cm
Објектот Тежина:
98g
Бренд Име:
runleader
Објектот Висина:
1.3cm

Најдобри предлози во категоријата