.

.

LUNASBORE Нерѓосувачки Челик Авто Издувните Пригушувач Издувни Цевки Автомобил Опашка Цевки За VOLVO S60 XC60 XC90 V60auto додатоци автомобил опашка

LUNASBORE Нерѓосувачки Челик Авто Издувните Пригушувач Издувни Цевки Автомобил Опашка Цевки За VOLVO S60 XC60 XC90 V60auto додатоци

DEN 1103.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
1.Дизајнот е роман,concision и убава .
2.Лесно да се инсталира.
3.Направени од Високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик .
4. Нерѓосувачки Челик Издувните Пригушувач Одговара За VOLVO S60 XC60 XC90 V60
Плаќање
1)да ја прифатиме Alipay. Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3)Ако не може да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
Испорака
EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.
Кина Пост : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.
Повратни информации
1) Купувачите на почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2) Од вашите повратни информации е многу важна за нашата businesss развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Itll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!

Кон својствата

Објектот Тежина:
0.9kg
Специјални Функции:
Издувна цевка
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
LUNASBORE
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Објектот Дијаметар:
3inch
Име На Модел:
7Z022

Најдобри предлози во категоријата