.

.

Автомобил DC10V-80V Генератор Запечатени Час Метар Контра За Чамци Камиони, Трактори, Автомобили Автомобили Инструменти-Y11

Автомобил DC10V-80V Генератор Запечатени Час Метар Контра За Чамци Камиони, Трактори, Автомобили Автомобили Инструменти-Y11

DEN 302.88
DEN 254.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Автомобил DC10 V-80 V Генератор Запечатени Час Метар Контра За Чамци Камиони, Трактори, Автомобили Автомобили Инструменти
Спецификација на производот Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Пластични & метал Напон : DC 10 V-80 V Моќ : 0.3 W Употреба Температура : -10° -50° Големина : прибл. 7.5*6*3.2 cm Објект се вклучени : 1 x час метар Погоден за : Следење на време на машини, како што се чамци, автомобили, камиони, трактори или било кој друг уред каде време се користи за да се утврди масло промена интервали, услугата барања или каде што постои потреба да снимате часа управувана Забелешка : објект без "автоматски да нула" функција ♦ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Функција : 1) метар има позитивни и негативни води за лесна инсталација. 2) тајмерот има 6 цифрен екран со најмалку значајна цифра се 1/10 час (99999.9) и работи на влезни напони од DC Volts 10-80 ВАШИНГТОН. 3) На час метар времето механизам содржи кварц осцилатор која обезбедува висок степен на точност.

Кон својствата

Објектот Тежина:
68g
Објектот Ширина:
6cm
Специјални Функции:
Генератор Запечатени Час Метар Counter
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
6cm
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Име На Модел:
Генератор Запечатени Час Метар Counter
Објектот Висина:
3.2cm
Објектот Должина:
7.5cm
боја:
Црна
Напон:
DC 10V-80V
моќност:
0.3 W

Најдобри предлози во категоријата