.

.

Универзална 2 51mm Издувните Стегач за Полнење за Мотоцикли Користење 51mm Издувните Стегач За Сите Стил Издувни Цевки Турбо Downpipe

Универзална 2 51mm Издувните Стегач за Полнење за Мотоцикли Користење 51mm Издувните Стегач За Сите Стил Издувни Цевки Турбо

DEN 326.40
DEN 297.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Нови Издувни Стегач за Полнење, Изработени од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет. Лесен За Инсталација и без инсталација вклучени.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x на Издувните гасови Стегач за Полнење(Како на Сликата Прикажани)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Во Боја : Како На Сликата Прикажани
Внатрешен Дијаметар : 51-55мм
Fitment :
Универзална Одговара за Мотоцикли Користење 51mm Издувни гасови се Стега.
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Кон својствата

Име На Модел:
PJ007
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
H2CNC
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1inch
Motobike Направи:
Универзална
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
2.9kg
Специјални Функции:
Никој
Материјал Тип:
Карбонски Влакна & нерѓосувачки челик
Објектот Висина:
1inch

Најдобри предлози во категоријата