.

.

Нов Универзален 31-62mm Должност Нерѓосувачки Челик Мотоцикл Издувните Banjo Менгеме Клип За Лизга-Тип на Мотор Пригушувач Silencer

Нов Универзален 31-62mm Должност Нерѓосувачки Челик Мотоцикл Издувните Banjo Менгеме Клип За Лизга-Тип на Мотор Пригушувач

DEN 278.40
DEN 253.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Нови Издувни Стегач за Полнење, Изработени од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет. Лесен За Инсталација и без инсталација вклучени.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x на Издувните гасови Стегач за Полнење(Како на Сликата Прикажани)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Во Боја : Како На Сликата Прикажани
Внатрешен Дијаметар : 31-62mm
Fitment :
Универзална Одговара за Мотоцикли Користење на 31-62mm Издувни гасови се Стега.
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Кон својствата

боја:
31mm да 34mm, 35mm да 38mm, 43mm да 46mm, 47mm да 50mm, 51mm да 55мм, 55мм да 58mm, 59mm да 62mm
Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
PJ007
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна & нерѓосувачки челик
Специјални Функции:
Лизга-На Пригушувач Краток Хексагонална Карбонски Влакна Пригушувач
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон

Најдобри предлози во категоријата