.

.

Мотоцикл Издувните Пригушувач Средината Линк Цевка Врска Цевка За Yamaha YZF R1 Yzf-R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Лизга-на

Мотоцикл Издувните Пригушувач Средината Линк Цевка Врска Цевка За Yamaha YZF R1 Yzf-R1 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Лизга-на

DEN 3912.48
DEN 3208.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.
Превозот време не е загарантирана.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.Телефон мора да се for international express превозот.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет. Вклучувајќи инсталација на додатоци.Вашиот не добиете објектот
3.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. за превозот безбедно. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.Прими погрешен точка
2.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ви благодариме за вашето разбирање.
Answer : ___________________________ Note :
1.Вашиот не за задоволство на предметот квалитетот на
4.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ние ги испратите преку различни воздух mail. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~
Опис :
Состојба : Резервни 100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Висок Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик
Боја : Како На Сликата Прикажани Fitment :
За Yamaha YZF R1 2009-2014 Пакет Вклучува :
Издувните Millde Линк Цевка.

Кон својствата

Име На Модел:
Мотоцикл Издувните Линк Цевка За Yamaha YZF R1
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Специјални Функции:
GFY-Моќ Екстремни Перформанси Издувни Системи
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Дијаметар:
2.01inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.8kg
Motobike Направи:
Јамаха
Тип На Објект:
Мотоцикл Издувните Средината Линк Цевка
одговара на:
Скутер Тркачки Мотор, Мотоцикл
Специјален материјал:
Нерѓосувачки Челик
Калибар:
51 mm
логото:
Без лого
Компонента:
Издувните Millde Линк Цевка
Примена:
За YAMAHA YZF R1
Година:
2009-2014

Најдобри предлози во категоријата