.

.

Мотоцикл 12V Напонски Регулатор Rectifier За Јамаха GRIZZLY 550 2009-14 GRIZZLY 700 08-15 GRIZZLY 4WD ЛОВЕЦ 2015 YFM700 2014

Мотоцикл 12V Напонски Регулатор Rectifier За Јамаха GRIZZLY 550 2009-14 GRIZZLY 700 08-15 GRIZZLY 4WD ЛОВЕЦ 2015 YFM700 2014

DEN 1612.80
DEN 1452.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ).
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. За повеќе производи
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата покажува
Количина : 1pc
Големина(За) : 11x9x2. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука. За било какви прашања, pls.2(cm)
Пакет се вклучени :
1x Регулаторот Rectifier
Примена :
КРСТОСУВАЧОТ серија
2006-2009 Јамаха ROADLINER
2006-2014 Јамаха ROADLINER S
2006-2007 Јамаха STRATOLINER
2006-2014 Јамаха STRATOLINER S
2006-2007 Јамаха STRATOLINER CA
2006 Јамаха STRATOLINER S CA
2014 Јамаха STRATOLINER ДЕЛУКС
2006-2008 Јамаха STRATOLINER ПОЛНОЌ
2007-2008 Јамаха V ЅВЕЗДА 1300
2008 Јамаха V ЅВЕЗДА 1300 TOURER
2008-2009 Јамаха ПАТОТ STAR
2008-2014 Јамаха ПАТОТ ЅВЕЗДА S
2008-2014 Јамаха ПАТОТ ЅВЕЗДА SILVERADO
2005-2009 Јамаха ПАТОТ ЅВЕЗДА ПОЛНОЌ
2002-2009 Јамаха ПАТОТ ЅВЕЗДА ВОИН
2014-2015 Јамаха БОЛТ (Сите модели)
2008-2015 Јамаха РАЈДЕР (Сите модели)
АТВ серија
2009-2014 Јамаха GRIZZLY 550
2008-2015 Јамаха GRIZZLY 700
До 2015 Јамаха GRIZZLY 4 WD ХАНТЕР
2014 Јамаха YFM700
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).

Кон својствата

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
2.2cm
Бренд Име:
AHL
Специјални Функции:
Подобрување на топлина мијалник и полнење способности
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
YZF R1 Rectifiers
Материјал Тип:
Алуминиум+пластика
Објектот Ширина:
9cm
Напон:
12V

Најдобри предлози во категоријата