.

.

За Форд Шкода Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Тојота BMW E46 Ауди Мерцедес Бенц Опел Рено Киа Рио Автомобил Дигитални Гуми Притисок на Воздухот Мерач

За Форд Шкода Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Тојота BMW E46 Ауди Мерцедес Бенц Опел Рено Киа Рио Автомобил Дигитални Гуми Притисок на

DEN 504.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


pecifications :
Точка име : Дигитален Мерач Гума
Материјал : ABS (Црно црвено црна, сина и сребрена)
Карактеристики :
1.Високо-квалитетни дигитални чип,сини led дисплеј монитор.
2.Не се лизга дизајн,ergonimic рачка,лесно да се носат.
3.Demountable и заменливи батеријата батеријата до 3 години.
4.Внесувањето воздух дизајн,добар запечатување,подобра заштита на притисок тест вентили.
Употреба :
1.Отворен вентил усна.
2.Допрете го копчето што го вклучите,притиснете вентил цврсто да се измери.
3.Ослободување на воздушниот притисок без притискање.
Пакетот вклучува :
1* Дигитален Мерач Гума
..

Кон својствата

боја:
Сребрени, Сини, Црни
Објектот Дијаметар:
14inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.11kg
Име На Модел:
Автомобил Дигитални Гуми Притисок На Воздухот Мерач
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
14inch
Специјални Функции:
гуми мерач
Објектот Ширина:
55inch
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
CarNuoC

Најдобри предлози во категоријата