.

.

Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Хонда CBR250 CBR / NSR 250 NSR250 на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 VFR400 RVF400 NC35 NC30 CB400 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400

Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Хонда CBR250 CBR / NSR 250 NSR250 на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 VFR400 RVF400 NC35 NC30 CB400

DEN 527.52
DEN 475.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука. За било какви прашања, pls. не двоумете се и на нас.
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата покажува
Количина : 1pc
Големина(За) : 8x7.7x2.2(cm)
Пакет се вклучени
1x Регулаторот Rectifier
Примена :
ХОНДА CBR250 NSR250 НА БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 VFR400 RVF400 NC35 NC30 CB400
Било какви прашања или трговија на Големо ве молиме контактирајте со нас на :
За да добиете повеќе производи за вашиот мотор :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се responsi ранливите за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош ,
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Кон својствата

Објектот Висина:
2.2cm
Бренд Име:
AHL
Објектот Ширина:
7.7cm
Специјални Функции:
Подобрување на топлина мијалник и полнење способности
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
CB400 Rectifiers
Материјал Тип:
Алуминиум+пластика

Најдобри предлози во категоријата