.

.

Рачно изработени од Стакло Бисер Накит DIY Додатоци Beading Монистра Синџири Дел за Правење Хривнија/Ѓердан, Мешана Боја, 6mm; за 1m

Рачно изработени од Стакло Бисер Накит DIY Додатоци Beading Монистра Синџири Дел за Правење Хривнија/Ѓердан, Мешана Боја, 6mm;

DEN 565.44
DEN 396.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


рачно изработени од стакло бисер монистра синџири, со железо eyepins, Метал, мешана боја
Големина : Стакло Бисер Монистра : за 6mm во дијаметар; за 1m/влакно.
Употреба како многу како што требанамали на синџирот на вашата посакувана должина за секој проект да се создаде повеќе ѓердани, белегзии и обетки.
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
178g
Бренд Име:
pandahall
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
AJEW-ph00493
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Стакло
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
platinum
Синџир Стил:
Рачно Изработени Синџири
единица:
5Strands
Материјал:
Железо+стакло
Големина:
1meter

Најдобри предлози во категоријата