.

.

Isywaka Длабоко Сини Бои 4*6mm 50pcs Rondelle Австрија фацетирани Кристално Стакло Монистра Лабава Spacer Круг Монистра за Изработка на Накит

Isywaka Длабоко Сини Бои 4*6mm 50pcs Rondelle Австрија фацетирани Кристално Стакло Монистра Лабава Spacer Круг Монистра за Изработка

DEN 36.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал :
Стакло
Големина
Години : 4*6mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе Бои за избор
Количина
ќе добиете 50pcs за оваа точка во листата
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
1s23a1d
Објектот Тежина:
15g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4*6mm
Надворешниот Дијаметар:
4*6mm

Најдобри предлози во категоријата