.

.

JHNBY Природен Камен Chatoyant Мачка очи Камен cymophane Круг Лабава мушка Опал стакло топката 4MM 100PCS хривнија Накит Одлуки DIY

JHNBY Природен Камен Chatoyant Мачка очи Камен cymophane Круг Лабава мушка Опал стакло топката 4MM 100PCS хривнија Накит Одлуки

DEN 124.32
DEN 92.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
phane Chrysoberyl монистра Полу Скапоцен Камен
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Бренд Име:
JHNBY
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
8.8g/100PCS
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
M400
Материјал:
AAAAA Мачка очи монистра
боја:
17 бои
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Одговараат на:
Нараквица ,Ѓердан ,Накит DIY
Објектот Дијаметар:
4MM

Најдобри предлози во категоријата