.

.

ПОСЕБНИ ПРОДАЖБА(50pcs/многу)6*8cm беж сомот накит торба за подарок додатоци козметички ѓердан слушалка кеситорбичка бесплатен превозот

ПОСЕБНИ ПРОДАЖБА(50pcs/многу)6*8cm беж сомот накит торба за подарок додатоци козметички ѓердан слушалка кеситорбичка бесплатен

DEN 312.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топло прашува :
Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го со нас големината и цената пред цел. Ако ви треба свила екран печатење на логото, на минимум цел е 10 места,а цената Во табелата не се вклучуваат печатење на лого.
На стоки чија тежина помалку од 2kg,може да бесплатен превозот од Кина поштенски авиокомпании торба само, ако изберете и други транспортни средства одредени товарни ќе мора да becharged.
Нашата компанија е професионална производител на крпа кеси производи, со силен развој на производот и производството способности, и да го наместите дизајн, производство и продажба. Професионална продукција на сомот, лен, платно, памук, не-плетени ткаенини, кожа пакување на производите.Производи се широко се користат во мобилните телефони, мобилни напојување на мобилни хард диск, MP3, MP4, камера и други електроника/комуникација/дигитални производи и вино пакување, накит пакување, подарок пакување и други индустрии.
Ние може да зависност од вашите барања, прилагодени за вас, за вашата различни видови, сите големини, сите облици, на сите бои на производи
> > нашата предност :
Производ предност - професионален дизајн, производство, за да се обезбедат различни стилови, за вас на различни форми, различни големини и бои на производи, ги задоволат различните потреби вас
П uality предност - Сите производи од страна на професионални и квалитетни инспекциски персонал инспекција, за да се обезбеди квалитетот на производот
Цена предности - да се обезбеди висок квалитет и евтини производи за вас

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
8cm
Објектот Тежина:
6g
Објектот Ширина:
6cm
Производ Карактеристики:
drawstring jewery торба
Број На Модел На:
hongjinye00357
Големина:
6*8CM

Најдобри предлози во категоријата