.

.

14*11mm Микс Мрежа Cuentas Метал Лизгачот Монистра Голема Дупка се Вклопи во Европската Dangle Хривнија Abalorios Metalicos Кошарка Накит 30Pcs

14*11mm Микс Мрежа Cuentas Метал Лизгачот Монистра Голема Дупка се Вклопи во Европската Dangle Хривнија Abalorios Metalicos

DEN 178.56
DEN 143.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Предмет : Метал Монистра Мрежа Дизајн
Боја : комбинација случајни бои
Големина : 14*11mm
Пол : унисекс
Количина : 30pcs/многу
Место на потекло : Кина(копно)
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по уплатата примена.(Ве молиме да се разбере понекогаш тоа може да не се подготвени акции,кои ќе потрае неколку дена и повеќе).
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20-55 работни дена. Зависи од дестинацијата и објективни фактори, понекогаш тоа може да потрае и повеќе време.
Царина & должност
1. Увозни давачки, даноци и други сопствени полначи не се вклучени во точка цена или такси превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ние обично брод на стоките во помала вредност, со цел да се избегне данок за купувачот. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачите земја обичај, не од нас, во различни земји има различни даночна стапка, па ако било данок се случи на купувачот треба да ги сноси тоа.
3. Pls проверете со вашата Земја е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.но, клиентот е одговорен да ја плати превозот обвиненија,Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на полнење и даде наплата на купувачи сметка веднаш.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативен фидбек. Ние можеме да работиме заедно за да го реши тоа.
Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ВИЕ исто ТАКА МОЖЕ да ИНТЕРЕС ВО : 20mm 30pcs Живеење Меморија Шарм Дрвото На Животот 100pcs Rhinestones Rondelle Spacer Монистра 8мм 4cm Рамни Метални Еден Prong Алигатор Коса Клип 10 Pcs 0.4 mm Мешавина Боја Емајлирани Бакарна Жица
Метал Earring Куки Сребро Злато, Бронза Уво Куки 50pcs/многу Фудбалски Дизајн Shamballa Монистра 10мм Обоени Дрво Монистра Коцка Дрвени Мушка 8мм 30pcs 12*9mm Fimo Полимер Глина Монистра Голема Дупка

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Sk Meida
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
AB-121
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
1g
Метали Тип:
Железо
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот:
Метал Монистра Голема дупка
Големина:
14*11mm
боја:
Микс случајни бои
is_customized:
Yes
Дупка со ГОЛЕМИНА:
5mm
Количина:
30pcs/многу

Најдобри предлози во категоријата