.

.

16mm Мешан Стил Peonies Цвет Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу (K02248)

16mm Мешан Стил Peonies Цвет Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу (K02248)

DEN 265.44
Залиха
Достапно за вашата нарачка


16mm Мешан Стил Peonies Цвет Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу (K02248)
Материјал : Стакло
Големина : 16mm
Количина : 50pcs/многу Напомена : слики од оваа точка на нашата веб страница се само за референца да ви кажам дека тие се во мешани бои и/или мешан модел. Сепак, боите или шема, ние се добие од фабриката може да се разликува во секое време. Само да не контактирате за ако имате посебни барања на бојата или моделот и ние ќе се обидеме ако ние може да ги добиете за да се исполнат вашите барања.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Onebeading
Материјал:
Стакло
Големина:
16mm
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Објектот Должина:
1.6cm
Објектот Тежина:
1.9g
Објектот Ширина:
1.6cm
Објектот Висина:
0.5cm
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Број На Модел На:
K02248
Материјал:
Стакло
Големина на:
16mm
Количина:
50pcs/многу
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата