.

.

Isywaka Продажба Длабоко Зелена AB 100pcs 4mm Bicone Австрија Кристал Монистра шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште за DIY Изработка на Накит

Isywaka Продажба Длабоко Зелена AB 100pcs 4mm Bicone Австрија Кристал Монистра шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште

DEN 24.96
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 4mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
51 Colors за избор
Количина
како покаже наслов
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Број На Модел На:
d0a6541
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
10g
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm
Надворешниот Дијаметар:
4mm

Најдобри предлози во категоријата