.

.

20mm Мешан Стил Змеј Очи Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 20pcs/многу (K02313)

20mm Мешан Стил Змеј Очи Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 20pcs/многу (K02313)

DEN 199.68
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Напомена :
Ве молиме оставете порака ако им се потребни од страна Пар, ако не ја напуштат секоја порака што ќе ја испрати cabochons до вас од страна на случаен избор. Ве молиме да се разбере !!!
20mm Мешан Стил Змеј Очи Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 20pcs/многу (K02313)
Материјал : Стакло
Големина : 20mm
Количина : 20pcs/многу Напомена : слики од оваа точка на нашата веб страница се само за референца да ви кажам дека тие се во мешани бои и/или мешан модел. Сепак, боите или шема, ние се добие од фабриката може да се разликува во секое време. Само да не контактирате за ако имате посебни барања на бојата или моделот и ние ќе се обидеме ако ние може да ги добиете за да се исполнат вашите барања.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Тежина:
3.55g
Број На Модел На:
K02313
Бренд Име:
Onebeading
Објектот Дијаметар:
2.0cm
Објектот Ширина:
2.0cm
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Објектот Должина:
2.0cm
Материјал:
Стакло
Материјал:
Стакло
Големина на:
20mm
Количина:
20pcs/многу
is_customized:
Yes
Големина:
20mm

Најдобри предлози во категоријата